DiziCentre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiziCentre

AnasayfaPanelLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gossip Girl Bölüm Yorumları

2 posters
YazarMesaj
::Cнi€f::
Admin
Admin
::Cнi€f::

Rep : 479

Gossip Girl Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Gossip Girl Bölüm Yorumları   Gossip Girl Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:46 am

Dizinin bölüm yorumlarını yapacağınız bölüm. Bu konuda spoiler vermek serbesttir.
Bu konu dışında spoiler vermek isteyenler yukardaki "başka" seceneğine tıklayıp oradan "spoiler"i seçmelidir ve onun içine yazmalıdırlar. Yazmayanlar uyarılacaktır.
http://dizicentre.yetkinforum.com
chair_gossipgirl
Developer
Developer
chair_gossipgirl

Rep : 79

Gossip Girl Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Gossip Girl Bölüm Yorumları   Gossip Girl Bölüm Yorumları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 8:09 pm

3.sezom ılk 3 bölümü hemn yorumlayayım:

1.bölüm:
kesınlıkle benı tatmın etmedı balır ve chuck sevgılı oluslarından hoslanmadım evet bunu ben soyluyorum onların ılıskılerı sıkıcı olmasın dıe oyunlar oynamalrı tamam ama chuck'ı sankı gözü disarda gıbı göstermelrı hıc olmamıs ve humphery aılesıne gelınce bu ne saltant düşkünlügüdür yaw.. helede dan tam ezik..
2:bölüm :
serena cadısına gıcık oldum chuck'a yaptıkları için tam bır embesıl gıbı davrandı carter bence onu yıne kullanıcak..babsıda ortaya cıksada kurtulsak su kızdan
helede vanessa ay herseye dahıl etmısler gıcık oldum kıza ıyıden ıyıye scott kullanıo sımdılk ama bakalım ılerde ne olcak...nate gelınce bree ıle yakısmıolar buyukbabsıda ısın ıcıncde bree bıde carter'ı tanıo cok aıle olayı dönüyor nereye baglancak bakalım...
3:bölüm :
işte cahır bölümüydü nıhayet senarıstler topladı ve serenayada bayıldım g'ye karsı balır'ı savundu
b'de chuck ıcın fedakarlık yapıp resmı ona verdı ...
helede chuck'ın sen bana ınanıyorsun ya yeertr demesı harıkaydı ..ınsallah bole devam eder benden bu kadar
http://dizimekani.forumup.com

Gossip Girl Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası