DiziCentre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiziCentre

AnasayfaPanelLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ana-Lucia Cortez

2 posters
YazarMesaj
LaFleur
Kazık Çakmış Üye
Kazık Çakmış Üye

Rep : 267

Ana-Lucia Cortez Empty
MesajKonu: Ana-Lucia Cortez   Ana-Lucia Cortez Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 11:57 pm

Ana-Lucia Cortez Analucia01myw9

Karakterin Biyografisi :

Ana Lucia Cortez, Lost dizisinde yer alan bir karakterdir. Bu karakteri Michelle Rodriguez canlandırmıştır.

Ana Lucia Cortez, uçağın kopan kuyruk kısmındaki hayatta kalanlardandır. Kuyruk kısmının lideri konumundadır. Ayrıca eski bir polis memurudur. Hamileyken bir suçlu tarafından vurulup çocuğunu kaybetmiştir ve bunun intikamını suçluyu vurarak alır. Sydney'e havalimanında karşılaştığı Jack'in babasını korumak için gitmiştir, Los Angeles'a dönerken de Jack ile kısa bir sohbet etmişlerdir. Kuyruk kısmındakilerin yaşadıkları yüzünden şüpheci tavırlarıyla dikkat çeken Ana Lucia, Shannon'ı yanlışlıkla vurup, öldürmüştür. Michael'ın elindeki silahtan çıkan kurşunla Ana-Lucia Cortez'in yaşamına son verilmiştir.
chair_gossipgirl
Developer
Developer
chair_gossipgirl

Rep : 79

Ana-Lucia Cortez Empty
MesajKonu: Geri: Ana-Lucia Cortez   Ana-Lucia Cortez Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 7:23 pm

ya ben sayıdle ana lucıa bırlıkte olur dıe dusunmustum yakıstırmıstım ama kızımız zmansız hakkı rahmetıne kavustu
http://dizimekani.forumup.com

Ana-Lucia Cortez
1 sayfadaki 1 sayfası